НовиниТуризм

В’єтнамський «Золотий» міст

Напередодні отримання Україною матеріальної допомоги від Європейського союзу на будівництво мостів, нашим розпорядникам державних коштів не завадило б дізнатися, які чудові будівлі можна робити, якщо вкладати в це всю душу і кожну копійку.

У В’єтнамі відкрився міст, від якого неможливо відвести очей. Розташований на висоті 1400 метрів над рівнем моря красень може по праву стати однією з головних визначних пам’яток країни. Головна особливість моста не в його висоті, а в формі опор. Вони зроблені у вигляді рук людини.

Створюється враження, ніби якась божествена істота підтримує стежку для проходу людей. З моста відкривається прекрасний вид на навколишні гори і долини. Поглянувши на унікальні опори, не віриться, що їх тільки-тільки побудували. Вони виглядають дуже старовинними завдяки спеціальному способу фарбування. Здається, що на камені вже багато тисячоліть зростає мох, а його природний колір спотворився під впливом погоди.

По всій довжині мосту посаджені лобелії – прекрасні квіти, які створюють контраст із золотим парапетом. Всі проведені роботи обійшлися в’єтнамцям в 2 млрд доларів. Але така сума незабаром окупиться, адже завдяки мосту збільшиться турпотік в країну.

Тег
Показати більше

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button