Туризм

Як провести канікули в Римі

Всі дороги, як відомо, ведуть в Рим. Вічне місто, просякнуте духом історії, прівітно зустрічає гостей. Рим за одне відвідування осягнути неможливо. Але, щоб побачити його головні  пам’ятки, цілком вистачить тижня.

Як провести канікули в Римі?

Самперед вірушайте в Колізей та постійте на его трибунах, відчуйте себе патріцієм. Підніміться на Палатинский Пагорб. На ньом маса руїн, найвизначніші – імперські форуми. Огляньте Пантеон – язичницьке святилище, перероблене в християнський храм. Спустіться по сходах до площи Іспанії з фонтаном-Човник та погуляйте по вулічках Корсо або Бабуїно. Якщо ви замовили автобуснний тур по Европі, скажімо у турагентства Voyage Travel http://voyage-travel.com.ua/avtobusnye-tury-po-evrope-s-kieva/, така прогулянка буде обов’язковою.

Киньте монетку в монументальний фонтан Треві, щоб вернуться в Рим. Підніміться на купол собору Святого Петра, помилуйтесь панорамомю Вічного міста. Сходіть на екскурсію в музеї та сади Ватикану – найменшої держави планети.

Огляньте експозіцію в художній галереї на віллі Боргезе. Гуляючи по Риму, обов’язково знайдіть хвилинку, щоб покуштуваті італійську піцу і з’їсти традиційне морозиво – Джела-то в тіні кипарисових Алеї.

Тег
Показати більше

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button